O MNIE

Profesjonalną Fotografią ślubną zajmuję się od kilku lat. W tym czasie sfotografowałem kilkadziesiąt ślubów i mam wielu zadowolonych klientów.
Pracuję w stylu reporterskim. Lubię towarzyszyć Młodym już od przygotowań.
Lubię wypić kawę w towarzystwie Rodziców. Uwielbiam ten cały zgiełk. Lubię rozładować emocje, których pełno w tym dniu. Kocham jak Mama się popłacze podczas błogosławieństwa a Tacie zabraknie słów by wyrazić to co czuje. Generalnie uwielbiam emocje i to je staram się uwieczniać poprzez swoje fotografie.
W trakcie ceremonii zaślubin nie gram pierwszych skrzypiec, nie oślepiam gości rozstawiając sztuczne światła wokół ołtarza i nie biegam po kościele zakłócając uroczystość.
Podczas zabawy weselnej lubię pstryknąć fotkę Cioci, której sukienka zbyt wysoko zafalowała :-) Staram się być tam gdzie jest ciekawie.
Kocham plenery ślubne podczas których lubię wypić z Młodymi szampana. Pracuję legalnie, zawsze podpisuję umowę, posiadam zezwolenia i legitymacje.

Z grubsza to tyle...
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o mnie albo o tym jak fotografuję, to zapraszam na spotkanie w jakiejś kawiarni, u mnie albo u Was w domu.
….albo po prostu dzwońcie.

 Maciej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz